باشگاه کتابخوانی ، جایی برای مطالعه‌ی گروهی

اشتراک گذاری:

باشگاه کتابخوانی ازتا و ایران‌بان

خبر، خبر، خبر! خبر یک اتفاق تازه! چه اتفاقی؟ خبر یک همکاری. همکاری انتشارات ایران‌بان با باشگاه کتابخوانی ازتا.

ایران‌بان را که می‌شناسید، اما باشگاه کتابخوانی ازتا کجاست؟


باشگاه کتابخوانی ازتا مجموعه‌ای فرهنگی هنری است که کلاس‌ها و کارگاه‌های مختلفی در آن به صورت حضوری یا غیرحضوری برگزار می‌شود. هر کدام از این کلاس‌ها به‌نوعی به کتابخوانی، ادبیات و هنر مربوط است.

همکاری ایران‌بان با باشگاه کتابخوانی ازتا در چه زمینه‌ای است؟

ما قرار است سه گروه کتابخوانی حضوری داشته باشیم. اولین کارگاه ما گروهی است که خانم مینا منتظرحقیقی تسهیلگر آن هستند. گروه قاصدک سه کتاب ایران‌بان را با گروه سنی ۱۰ تا ۱۲ سال خواهند خواند، با کلی فعالیت جذاب که مخصوص این کتاب‌ها طراحی شده است.
در گروه دوم و سوم ما هر بار یک کتاب واحد را می‌خوانیم، اما با دو گروه سنی مختلف. در گروه ایران‌بان، کتاب نوجوانی را با گروه سنی نوجوان ۱۳ تا ۱۵ سال خواهیم خواند. در گروه پل هم همان کتاب را خواهیم خواند اما با بزرگسالان. بزرگسالانی که پدر و مادر آن نوجوانان هستند یا معلمان مربیان و تسهیگران یا هر کسی که به کتاب نوجوان علاقه‌مند است یا با نوجوانان کار می‌کند. تسهیل‌گر هر دو گروه شکوفه صمدی است. باشگاه کتابخوانی، مطالعه جمعی و گفت‌وگوی بعد از آن به ما کمک می‌کند ابعاد مختلف کتاب را از نو ببینیم، از دید دیگران بشنویم و به درک عمیق‌تری از نوجوانی و کتاب برسیم.

خبرهای خوب دیگری هم داریم!

خبر خوب دیگر اینکه ایران‌بانی‌ها برای ثبت‌نام در باشگاه کتابخوانی ازتا ده درصد تخفیف دارند و همه کسانی که در این کارگاه‌ها شرکت می‌کنند، می‌توانند کتاب‌های ایران‌بان که در باشگاه مطالعه می‌شوند را با ۱۵ درصد تخفیف با کد تخفیف ib-azta از سایت ایران‌بان تهیه کنند.

برای اطلاعات بیشتر به پیج ماراتن ازتا دایرکت دهید.

اشتراک گذاری: